22 626 17 06     665 199 199     biuro@contractmeble.pl

Praca w CONTRACT

Do naszego działu sprzedaży poszukujemy:

Project Managera

Wymagania:

  • min 2-letnie doświadczenie na rynku mebli biurowych,
  • umiejętność pozyskiwania klientów,
  • doświadczenie w budowaniu relacji z inwestorami i architektami,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • system szkoleń,
  • stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie,
  • samochód,
  • narzędzia niezbędne do prowadzenia sprzedaży,
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Asystent Project Managera

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

Do naszego działu projektów poszukujemy:

Architekt/Konsultant

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów aranżacji wnętrz biurowych, wizualizacji i prezentacji,
  • doradztwo w zakresie projektowania efektywnych i reprezentacyjnych przestrzeni biurowych,
  • udział w spotkaniach z klientami w zakresie wsparcia projektowego Project Managerów.

Wymagania:

  • Autocad, (PconPlanner mile widziany),
  • umiejętność wykonywania wizualizacji,
  • kreatywność,
  • samodyscyplina,
  • świetna organizacja pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dużą samodzielność w ramach prowadzonych projektów,
  • stabilne zatrudnienie oraz  wynagrodzenie,
  • bardzo dobrą atmosferę w zespole.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online