Uwaga: Krzesła dostępne od ręki, duże stany magazynowe
22 626 17 06     665 199 199     biuro@contractmeble.pl

In Access

In Access to rodzina luksusowych foteli pracowniczych
 

Zainteresowały Cię nasze krzesła?

Zadzwoń do nas! Oferujemy atrakcyjne warunki sprzedaży i konkurencyjne ceny.

22 626 17 05

Zamów bezpłatną wycenę lub projekt

 

Opis systemu

In Access to rodzina luksusowych foteli pracowniczych, wyróżniających się nowatorską formą, wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz doskonałymi walorami ergonomicznymi. Na uwagę zasługuje m.in. wykonanie fotela - doskonałe szycie i dobór materiałów oraz zabudowane podłokietniki, które decydują o jego charakterystycznej formie. Wszystko to sprawia, że In Access staje się synonimem wysmakowanego stylu, luksusu i ekskluzywnej prostoty. 
W ramach kolekcji In Access występują również krzesła konferencyjne na nogach oraz na konstrukcji obrotowej wyposażonej w mechanizm pamięci obrotu.

Dane techniczne

SIEDZISKO
Wykonane na bazie formatki sklejkowej, posiadającej specjalny układ tapicerski. Tapicerowane tkaniną lub skórą. Przód siedziska jest wyraźnie zaokrąglony w dół. Tapicerka posiada wyraźnie widoczne boczne krawędzie zszywane z osobnych elementów. Siedzisko w standardzie wyposażone jest w mechanizm regulujący jego głębokość w zakresie 50 mm.
 Głębokość siedziska - 490 mm – 540 mm
Szerokość siedziska - 490 mm

DOSTĘPNE REGULACJE
1.Regulacja wysokości siedziska
2.Regulacja kąta wychylenia oparcia i siedziska
3.Regulacja podparcia części lędźwiowej
4.Regulacja głębokości siedziska
5.Regulacja siły odchylania oparcia
6.Regulacja wysokości zagłówka (AC 103)

MECHANIZMY
T+X - mechanizm synchro z możliwością regulacji głębokości siedziska oraz kąta pochylenia siedziska i oparcia
G – mechanizm synchro z regulacją głębokości siedziska, trzystopniową regulacją kąta ustawienia siedziska oraz szybką regulacją siły nacisku na oparcie w bardzo dużym zakresie obciążenia.
VMS Orthopedic  - mechanizm synchroniczny, biodynamiczny, zapewniający ruch we wszystkich wymiarach przestrzeni  (tylko VMS 70)

PODSTAWY
18 - krzyżak o średnicy 680 mm, ramię aluminium polerowane/wspornik grafit 
Możliwość montowania kilku rodzajów kółek przeznaczonych na twarde lub miękkie podłoże, w opcji z hamulcem o średnicy 650 mm.

OPARCIE
Wykonane na bazie profilowanej formatki sklejkowej, z zastosowaniem wypełnienia z pianki tapicerowanej tkaniną lub skórą.  Oparcie posiada poprzecznie przeszycie rozdzielające optycznie część dolną i górną, które umożliwia łączenie dwóch materiałów na oparciu: tkaniny new blazer i skóry. Tapicerka ma wyraźnie zaznaczone krawędzie boczne wzdłuż oparcia i podłokietników zszywane z osobnych elementów. Integralnym elementem są podłokietniki, które stanowią wraz z oparciem jeden element. Oparcie może być wyposażone w mechaniczną poduszkę lędźwiową BLS mocowaną pod tapicerką, która wybrzusza tą część oparcia o 15 mm.
Wysokość oparcia z przodu od poziomu siedziska - 800 mm

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online