Uwaga: Krzesła dostępne od ręki, duże stany magazynowe
22 626 17 06     665 199 199     biuro@contractmeble.pl

Partner

Fotel Partner powstał z myślą o wygodzie i dobrym samopoczuciu użytkowników...
 

Zainteresowały Cię nasze krzesła?

Zadzwoń do nas! Oferujemy atrakcyjne warunki sprzedaży i konkurencyjne ceny.

22 626 17 05

Zamów bezpłatną wycenę lub projekt

 

Opis systemu

Fotel Partner powstał z myślą o wygodzie i dobrym samopoczuciu użytkowników oraz tworzeniu przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni pracowniczej. Prosta forma, wysokie walory ergonomiczne, szeroka gama kolorów tapicerek oraz niska cena sprawiają, że Partner to po prostu idealny fotel do pracy. Zastosowane w nim praktyczne rozwiązania technologiczne, m.in. mechanizm SYNCHRO i regulowane podłokietniki oraz w opcji: regulacja podparcia lędźwiowego, regulowana wysokość oparcia i głębokość siedziska, pozwalają na komfortowe siedzenie podczas długich godzin pracy.
Uzupełnieniem kolekcji są krzesła konferencyjne na konstrukcji 4-nożnej lub sprężystej.

Dane techniczne

SIEDZISKO
Specjalnie uformowane siedzisko, wykonane na bazie sklejki oklejonej pianką. Tapicerowane tkaniną lub skórą. W standardzie regulacja głębokości siedziska 50mm. 

DOSTĘPNE REGULACJE
1. Regulacja wysokości siedziska
2. Regulacja kąta pochylenia siedziska w pozycji do pracy
3. Regulacja głębokości siedziska
4. Regulacja kąta wychylenia oparcia
5. Regulacja podparcia lędźwiowego BLS

OPARCIE
Wysokie, ergonomicznie wyprofilowane zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa i głowy użytkownika. Wykonane na bazie sklejki oklejonej pianką, tapicerowane tkaniną lub skórą. Opcjonalnie możliwość wyposażenia w regulację podparcia lędźwiowego, zapewniającego komfort siedzenia podczas długich godzin pracy. 

PODŁOKIETNIKI
Dostępne w trzech opcjach:
P48 regulowane góra-dół z miękką asymetryczną nakładką wykonaną z TPU: czarne nylonowe, aluminiowe, aluminium polerowane
P49 regulowane góra-dół z miękką nakładką wykonaną z PU oraz mechanizmem przesuwu nakładki przód-tył: czarne nylonowe, aluminiowe, aluminium polerowane
P50 regulowane na szerokość, góra dół, z miękką asymetryczną nakładką wykonaną z TPU: aluminium polerowane
P51 regulowane na szerokość, góra-dół z miękką asymetryczną nakładką wykonaną z TPU, regulowaną przód-tył: aluminium polerowane P11 regulowane w trzech płaszczyznach: góra-dół oraz z miękką nakładką przód-tył i prawo-lewo. 

MECHANIZM
L - mechanizm synchroniczny umozliwiający odchylanie siedziska i oparcia, regulację głębokości siedziska oraz trzystopniową regulację kąta pochylenia siedziska w pozycji do pracy. 

PODSTAWY
06 - krzyżak plastikowy o średnicy 670mmm 
09 - krzyżak metalowy malowany proszkowo o średnicy 670mm
08 - krzyżak z polerowanego aluminium o średnicy 670mm
Możliwość montowania kilku rodzajów kółek przeznaczonych na twarde lub miękkie podłoże, w opcji z hamulcem o średnicy 65mm.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online