Uwaga: Krzesła dostępne od ręki, duże stany magazynowe
22 626 17 06     665 199 199     biuro@contractmeble.pl

Kanapy

Soriso

Elegancki, owalny kształt kubełka, podkreślony wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami
 

Zainteresowały Cię nasze meble?

Zadzwoń do nas! Oferujemy atrakcyjne warunki sprzedaży i konkurencyjne ceny.

22 626 17 05

Zamów bezpłatną wycenę lub projekt

SORRISO (z wł. sorriso - uśmiech) to fotel, którego cechą wyróżniającą jest elegancki, owalny kształt kubełka, podkreślony wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla. To idealny produkt, który znajdzie zastosowanie w nowoczesnych przestrzeniach biurowych, recepcyjnych oraz domowych - świetnie sprawdzi się w open space'ach, holach, instytucjach publicznych, kawiarniach jak i prywatnych mieszkaniach.

Dopełnieniem ciekawej bryły jest możliwość zastosowania różnych kolorów tkanin kubełka i siedziska oraz baza występująca w czterech wariantach: stelaż z metalowego pręta, okrągła, obrotowa na nogach i cztero-ramienna.

Nagrody i wyróżnienia:

  • DIAMENT MEBLARSTWA 2013
  • Meble Plus - Produkt Roku 2013
Wersja 10R – podstawa okrągła metalowa w dwóch wariantach kolorystycznych: metalik (lakierowana proszkowo) lub chrom (chromowana).

Wersja 10V - stelaż z metalowego pręta o średnicy Fi 11 mm, w czterech wariantach kolorystycznych: czarny lub metalik (lakierowany proszkowo) i chrom błyszczący lub chrom satyna (chromowany).

Wersja 10HS - stelaż obrotowy na czterech nogach, z rury o średnicy Fi 22 mm, w czterech wariantach kolorystycznych: czarny lub metalik (lakierowany proszkowo) i chrom błyszczący lub chrom satyna (chromowany).

Wersja 10F - na 4-ramiennej aluminiowej podstawie w kolorze chrom.

W modelach 10R i 10 F – amortyzator z pamięcią obrotu
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online